Usługi Nie odnaleziono produktów.

SERWIS RAKIET... Więcej

SERWIS RAKIET TENISOWYCH

Każdy w wolnym czasie próbuje znaleźć sobie zajęcie, które go odstresowuje od codziennych problemów. Daje chwilkę odpoczynku i zwolnienia od beznamietnego, ogłupiającego, codziennego pędu... Niektórzy lubią pomajsterkować w garażu przy aucie, niektórzy "bawią" się w domowego stolarza - mnie natomiast najbardziej odpręża zakładanie strun na rakiety :) 

Lubię popracować przy maszynie do naciągania rakiet (Gamma Progression II) a każdą ramę traktuję tak, jak by to była moja własna sztuka. Zakładam naciągi dokładnie i fachowo - robię to od ponad 20 lat! Nie spieszę się, bo i po co - żona i tak znalazłaby mi w domu jakieś inne, mniej miłe, zajęcie :)

W ofercie serwisowej mam ponad 80 rodzajów naciągów do wyboru, ponad 40 różnych typów owijek wierzchnich. Jest w czym wybierać... Służę również pomocą w doradztwie.

Robocizna założenia naciągu na rakietę to koszt 20zł (z własnym naciągiem klienta) lub 15zł przy wyborze jednego z ponad 70 możliwych naciągów z mojej oferty. Proszę przejrzeć pełną ofertę naciągów w sklepie - na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. A i ceny naciągów są bardzo niskie.

Dodatkowo zajmuję się również "tunningiem" rakiet :) W mojej ofercie usług znajdują się m.in.:

- profesjonalne pogrubianie uchwytu rakiety, tak że nie wyoblą się krawędzie rączki,

wymiana osłonek główki rakiety (całe grommety, przelotki) - mam materiały na miejscu lub mogę na zamówienie odpowiednie sprowadzić,

zwiększanie wagi rakiety,

zmianę balansu (wyważenia) rakiety.

Usługi te wyceniane są indywidualnie w zależności od pracochłonności i ilości zużytych materiałów. Zainteresowanych proszę o kontakt w tej sprawie.